21.06.2024 02:51
Home Tags UEFA

Tag: UEFA

Mbyllet barazim pa gola pjesa e parë, Spanja nuk lë Italinë të dalë nga...

Spanjë-Itali do të mbyllin javën e dytë të Grupit B në Kampionatin Europian, Gjermani 2024, grup në të cilin është pjesë edhe Shqipëria. Ndeshja që...

Skena të tmerrshme, i mituri nga veriu zhvesh, filmon dhe dhunon 5-vjeçarët

Emisioni Fiks Fare solli skena të tmerrshme të një 13 vjeçari me fëmijë më të vegjël se ai, që i zhvishte dhunonte dhe xhironte. Videot...

“E kam gjetur zgjidhjen e problemeve”/ Ilir Meta zyrtarizon ndarjen me Monika Kryemadhin: Njoftova...

Ish-presidenti Ilir Meta ka konfirmuar ndarjen nga Monika Kryemadhi. Në një intervistë të dhënë për emisionin ‘Çim Peka Live’ në SyriTv, ai tha së është...

“Të dua”/ Ilnisa dhe Meriton “arratisen” me njëri-tjetrin

Çifti Ilnisa-Meriton, romanca e të cilëve nisi brenda shtëpisë së “BBV3”, kanë qenë tepër të komentuar dhe pas daljes së tyre nga shtëpia. Dyshja, sidomos...

Temperatura vdekjeprurëse në Mekë! Termometri shënon 51.8 gradë, mbi 1000 viktima

Numri i pelegrinëve që kanë humbur jetën gjatë Haxhit ka tejkaluar 1000, si pasojë e të nxehtit përvëlues në Mekë. 58 persona nga Egjipti vdiqën...

HOROSKOPI I DITËS së nesërme, e premte 21 qershor 2024

DASHI Në ditë si kjo në fund të qershorit, gjithçka duket të jetë më e ndërlikuar se sa është në të vërtetë. E gjithë kjo...

Nesër ZGJEDHJET në UNIVERSITET nga zgjedhja e dekanëve te SENATI AKADEMIK, Vota e Studentëve...

Ditën e nesërme zhvollohen zgjedhjet në universitet për dekanët, departamentet dhe senatin akademik. Zgjedhjet do të zhvillohet në të gjitha fakultetet e Universitetit të...

Babai i Laçit tregon emocionet e ndeshjes me Kroacinë: Dy gjëra më kanë gëzuar...

itën e djeshme, Shqipëria u përball me Kroacinë në një ndeshje të zhvilluar në orën 15:00 në Hamburg të Gjermanisë. Sakaq ishte Qazim Laçi që...

Digjet Greqia! Më shumë se 300 vatra zjarri brenda 24 orëve të fundit

Greqia po përgatitet për atë që pritet të jetë një sezon i gjatë zjarresh i nxitur nga një qershor i nxehtë pa precedentë, sipas...

Ilir Meta njofton divorcin nga Monika Kryemadhi

“Nje vendim qe do pushtoje mediat!” Kështu shkruan Çim Peka, që ka të ftuar këtë mbrëmje Ilir Metën. Burime të gazetës TemA bëjnë me dije se...