27.02.2024 11:23
Home Tags Izraeli

Tag: izraeli

Meri Gjini: Mos shpenzoni më shumë se ç’keni, shenjat që duhet kenë kujdes

Një nga shenjat e Horoskopit duhet të ketë kujdes për sa u përket shpenzimeve këtë javë. Astrologia Meri Gjini tha se Ujorët duhet të jenë...

Erjola i hapet Silvit rreth ndjesive pas vdekjes së babait të saj

Gjatë një bisede mes Erjolës dhe Silvit, ata kanë diskutuar rreth familjes së tyre ku dyshja kanë folur më shumë rreth familjeve të tyre....

Ministrja Koçiu: Së shpejti nisim punën për përmirësimin e infrastrukturës së Spitalit të Pogradecit

Spitali Bashkiak i Pogradecit ofron shërbime shëndetësore për rreth 92 mijë banorë, por gjatë sezonit të verës, ky numër 2 dhe 3-fishohet për shkak...

Merr fund saga e familjes Bajri, kapet dhe bosi fundit në Dubai, Denis Bajri

Denis Bajri, i njohur ndryshe si Denis Brajoviç është ndaluar në Dubai ditën e sotme në kuadër të operacionit "Metamorfoza". Bajri është kapur në...

Policia bllokon Tivarin/ Vrasja e shqiptarit trondit banorë, anëtar i një grupi të rrezikshë...

Një anëtar i një grupi të organizuar kriminal ka mbetur i vrarë mëngjesin e sotëm nga të shtënat me armë zjarri në Tivar, kanë...

Samimit për Ukrainën/ Policia e Shtetit del me deklaratë zyrtare mbi masat e sigurisë

Drejtori i Departamentit për Rendin dhe Sigurinë Publike, Rebani Jaupi, ka dalë në një konferencë për shtyp, këtë të martë, mbi masat e...

Berisha kërkon lirimin nga shtëpia/ GJKKO vendos sot nëse do rri në ballkon apo...

Sali Berisha, ka kërkuar heqjen e masës së sigurisë "arrest shtëpie" të vendosur nga Gjykata e Posaçme. Sipas burimeve zyrtare seanca do të...

Çfarë ndodhi? Roza hip sipër krevatit të Romeos dhe e godet me shqelma

Në orët e para të mëngjesit kur banorët ishin në dhomën e gjumit dhe po bëheshin gati për të fjetur, Roza shkon dhe ngjitet...

Gjykata e Lartë vendos sot për 21 Janarin në SPAK/ Krimi shtetëror ende pa...

Dosja ’21 janari’ do të shqyrtohet sot në Gjykatën e Lartë, ku pritet të merret përfundimisht një vendim se kujt i takon ta hetojë,...

Macron: Dërgimi i trupave të NATO-s në Ukrainë “nuk përjashtohet”

Udhëheqësit evropianë janë pajtuar të krijojnë një koalicion për të furnizuar Ukrainën me raketa me rreze të mesme dhe të gjatë veprimi dhe bomba,...