28.05.2024 07:21
Home Tags Joe Biden

Tag: Joe Biden

Pjesë edhe flamuri shqiptar, miliarderi amerikan planifikon të zhytet drejt Titanikut

Një miliarder nga Ohaio po planifikon një ekspeditë në thellësitë e Titanikut, duke synuar të rivendosë besimin në sigurinë e sipërmarrjeve të tilla pas...

Finalja e Conference League, policia greke në alarm, frikë nga pritat e tifozëve rreth...

Janë rreth 6 mijë policë grekë të mobilizuar për finalen e Conference League-s mes Fiorentinës dhe Olympiacosit, që do të zhvillohet nesër, në mbrëmje,...

FOTO/ 17-vjeçari tunizian rrahu dhe mbyti 28-vjeçaren, qeshi gjatë s*ksit

Një 17 vjeçar tunizian ka rrahur dhe mbytur një grua 28-vjeçare. Shkaku i krimit, sipas mediave të huaja, është se viktima ka qeshur gjatë...

Ç’po ndodh? Majk publikon videon e Xhensila Myrtezajt, më pas e fshin

Reperi Majk së fundmi ka postuar në “instastory” një video të këngëtares Xhensila Myrtezajt, e cila shfaqet duke kërcyer në mënyrë sensuale. Video mban këngën...

Emri/ Infermieri në Tiranë tenton të vetëvritet me kallashnikov, plumbi i kalon tej për...

Një 53-vjeçar në Tiranë ka tentuar që t’i japë fund jetës duke u vetëqëlluar me kallashnikov. Por për fat të mirë, plumbin e ka...

LAJM I FUNDIT/ Babai plagos me thikë djalin

Lushnjë/Informacion paraprak Rreth orës 18:00, në spitalin e Lushnjës, është paraqitur për ndihmë mjeksore shtetasi N. P., 39 vjeç, i cili dyshohet të jetë dëmtuar...

Molotovi pranë gazetarëve në protestë, reagon AMA: Pasiguria në punën e medias, goditje për...

Autoriteti i Mediave Audiovizive ka reaguar zyrtarisht pas protestës së sotme para Bashkisë së Tiranës, ku mes të tjerash gazetarë dhe përfaqësues të medias...

Pse nisi konflikti i Ervin Matës me nipin e ish-deputetit Rraja?

Në atentatin në të cilën dështoi të vrasë Rrumin e Shijakut dhe ish-prokurorin Arjan Ndoja, Plarent Dervishajt ishte organizator. Por nga zbërthimi i bisedave...

Sali Berisha mbetet pa rrogë

Kuvendi i Shqipërisë ka ndërprerë pagën si deputet për Sali Berishën. Lajmin e ka konfirmuar Euronews Albania, që ka siguruar listën e pagave për...

Shumë mësues të mëdhenj, Xabi Alonso, një trajner “kameleon”

Xabi Alonso nuk mund të kishte një shkollë më të mirë trajneri gjatë kohës së tij si futbollist dhe kjo pa dyshim ka ndikuar...