28.05.2024 07:41
Home Tags Pekini

Tag: pekini

Milan gjen zëvendësuesin e Giroud, por klubet e Premier League bëhen pengesë

Me largimin e Olivier Giroud drejt MLS në Amerikë, Milan-i është në kërkim të një qendërsulmuesi. Sipas raportimeve të medieve italiane emri më i...

Berisha “non grata” në Britani. Gjykata tregon për Top Channel kur e shpall vendimin

Do të duhet të paktën edhe katër javë të tjera kohë, për të mësuar nëse ish kryeministri Sali Berisha do të vijojë ta ketë...

Putin thotë se Shtetet e Bashkuara me përshkallëzimet ‘kërkojnë konflikt global’ (fotot)

Presidenti rus Vladimir Putin akuzonte sot se Shtetet e Bashkuara kërkojnë “konflikt global” dhe se “përshkallëzimet e vazhdueshme do të çojnë në pasoja serioze”. Duke...

Pjesë edhe flamuri shqiptar, miliarderi amerikan planifikon të zhytet drejt Titanikut

Një miliarder nga Ohaio po planifikon një ekspeditë në thellësitë e Titanikut, duke synuar të rivendosë besimin në sigurinë e sipërmarrjeve të tilla pas...

Finalja e Conference League, policia greke në alarm, frikë nga pritat e tifozëve rreth...

Janë rreth 6 mijë policë grekë të mobilizuar për finalen e Conference League-s mes Fiorentinës dhe Olympiacosit, që do të zhvillohet nesër, në mbrëmje,...

FOTO/ 17-vjeçari tunizian rrahu dhe mbyti 28-vjeçaren, qeshi gjatë s*ksit

Një 17 vjeçar tunizian ka rrahur dhe mbytur një grua 28-vjeçare. Shkaku i krimit, sipas mediave të huaja, është se viktima ka qeshur gjatë...

Ç’po ndodh? Majk publikon videon e Xhensila Myrtezajt, më pas e fshin

Reperi Majk së fundmi ka postuar në “instastory” një video të këngëtares Xhensila Myrtezajt, e cila shfaqet duke kërcyer në mënyrë sensuale. Video mban këngën...

Emri/ Infermieri në Tiranë tenton të vetëvritet me kallashnikov, plumbi i kalon tej për...

Një 53-vjeçar në Tiranë ka tentuar që t’i japë fund jetës duke u vetëqëlluar me kallashnikov. Por për fat të mirë, plumbin e ka...

LAJM I FUNDIT/ Babai plagos me thikë djalin

Lushnjë/Informacion paraprak Rreth orës 18:00, në spitalin e Lushnjës, është paraqitur për ndihmë mjeksore shtetasi N. P., 39 vjeç, i cili dyshohet të jetë dëmtuar...

Molotovi pranë gazetarëve në protestë, reagon AMA: Pasiguria në punën e medias, goditje për...

Autoriteti i Mediave Audiovizive ka reaguar zyrtarisht pas protestës së sotme para Bashkisë së Tiranës, ku mes të tjerash gazetarë dhe përfaqësues të medias...